Mannsretrett for å utforske forståelse og forvandling
fre. 26. jan.
|Roa
Vi tar utgangspunkt i Buddhas åttedelte vei for å se på egen forståelse av livet og endringspotensiale.


Tid og sted
26. jan. 2024, 19:00 – 28. jan. 2024, 15:00
Roa, Oppdalslinna 751, 2740 Roa, Norge
Om arrangementet
Gunaketu, Aryanayaka og Thomas vil lede retretten basert på grunnleggende buddhistisk praksis for å forvandle verden på innsiden og utsiden. Vi tar utgangspunkt i det som blir kalt den 8-delte veien og ser hvordan vi forstår egne liv, og hvordan vi kan påvirke. Ingen kan gjøre alt men alle kan gjøre noe. Høres det interessant ut?
Vi utforsker dette gjennom meditasjon, instruksjoner, refleksjoner, samtaler om tema og ritualer. Både nye og erfarne deltakere er velkomne til en helg i vakre omgivelser på Skogly, vårt lille retrettsenter på Hadeland. Vi vil ha noe stillhet underveis.
Vi har plass til 7 deltakere og det er enkel standard med utedo og innlagt vann med vask. Du deler rom med andre. Vi lager god veganske mat til hverandre og jobber sammen om praktiske oppgaver.
Pris: 1600/950 inntekt/student-lav inntekt. Ta kontakt hvis du ønsker en annen pris.
Hvordan komme dit? Det går tog til Roa…
Billetter
Depositum
Dette sikrer plass. Resten betales til Vipps #10874 - retretter ved OBS
200,00 kr
Utsolgt
Denne arrangementet er utsolgt